Dahua PFL2106-4ET-96 Epoe Uzun Menzil 4-Port PoE Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFL2106-4ET-96 Epoe Uzun Menzil 4-Port PoE Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
  • İki katmanlı endüstriyel POE switch
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlanma, 8K MAC adres listesi kapasitesi
  • IEEE standartlarına uygundur.3, IEEE.3, IEEE.3ab/z ve 802.3X standartları
  • ENTEGRE destek.802.3 af, IEEE.3at, standart Hi-PoE
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
  • IEEE, BR10M ve BR100M içeren üç iletim modu destekler
ModelDH-PFL2106-4ET-96
Ethernet Bağlantı Noktası1*100/1000 Base-X
1*10/100/1000 Base-T
4*10/100 Base-T(PoE Güç Kaynağı)
PoE Güç TüketimiPort 1, 2, 3 ≤30WPort4≤60W
Total≤96W
PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi6.8Gbps
Paket İletim Oranı3.57Mpps
Tampon Paket  Belleği1Mb
Uygulama Nem Oranı8K
Akış KontrolüMevcut
Nem Oranı10%~90%
GüçDC48 ~ 57V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4kVDiferansiyel Mod 2KV
Çalışma sıcaklığı-30 ° C ~ 65 ° C
Ağırlık480g
Boyutlar (G × D × Y)150mm x 100mm x 30mm